O mnie


Lubię się uczyć i poznawać nowe, ale lubię też wracać do miejsc dobrze znanych, bezpiecznych. Gdybym nie była psycholożką, mogłabym być reportażystką. W historii napotkanego człowieka szukam inspiracji. Czytam, trochę piszę. Dużo słucham, mało mówię. Obserwuję, zadziwiam się, rozmyślam i oglądam, czuję. 

Jestem psycholożką, interwentką kryzysową, uczę się terapii traumy. Zawsze bliski memu sercu był nurt humanistyczno-egzystencjalny, wspierany metodami poznawczo-behawioralnymi. Wszystko, co intuicyjnie próbowałam zintegrować w mojej pracy, odnalazłam w terapii akceptacji i zaangażowania (ACT). Tak, jestem miłośniczką trzeciej fali terapii behawioralnych.

Pracuję indywidualnie z młodzieżą powyżej 16 roku życia i osobami dorosłymi doświadczającymi różnych kryzysów i trudności życiowych. Najczęściej są to sytuacje dotyczące trudnych, niekiedy traumatycznych doświadczeń. Wspólnie z moimi Klientami dotykamy tematów śmierci, poronień, zdrady, rozwodu, przemocy, kryzysu wartości, utraty sensu, nagłych wypadków losowych i stresu związanego z życiowymi zmianami. Zdarza się, że towarzyszę w trudnej drodze żałoby i/lub choroby.

Prowadzę także warsztaty rozwojowe, głównie dla kobiet. Stworzyłam cykl spotkań na mieście pod wspólnym tytułem „Kobiety Kobietom”. Lubię to, co robię.

Zapraszam Cię do wspólnej wyprawy po życiu pełnym psychologii.